Obsługa Klienta: +48 94 35 33 230

Nasza Spółka postanowiła zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców w dość nietypowy sposób – poprzez zamontowanie czterech urządzeń AED, czyli Automatycznych Defibrylatorów Zewnętrznych, na obiektach prowadzonej przez nas działalności.

Defibrylatory zamontowano na budynku siedziby Spółki, na budynku  Biura Administracji Cmentarza., na targowisku miejskim oraz na biurowcu RIPOK.

Decyzja o umieszczeniu defibrylatora w tych miejscach wynika z chęci zapewnienia szybkiej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.

Korzystanie z urządzeń AED jest niezwykle proste i dostępne dla każdego. Instrukcje są intuicyjne, a urządzenie prowadzi użytkownika krok po kroku, aż do przyjazdu ratowników medycznych.

Przypomnijmy : AED (ang. Automated External Defibryllator) jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze, które po podłączeniu elektrod do klatki piersiowej poszkodowanego, ocenia rytm serca i decyduje, czy należy wykonać defibrylację czy też nie, Urządzenie to wydaje polecenia osobie, która udziela pierwszej pomocy.

  

Edytuj
Na skróty
Czym się zajmujemy?
Zieleń
Najważniejsze dane kontaktowe
w jednym miejscu.
Gospodarka odpadami
Załatw sprawę przez Internet, w sposób szybki i wygodny nie wychodząc z domu.
Cmentarz Miejski
Przysługuję m. in. niepełnosprawnemu dziecku i seniorom.
Utrzymanie Dróg
Forma pomocy związania z zajmowaniem lokalu mieszkalnego.