Aktualności

Miejski Zakład Zieleni Dróg i  Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.  przeznacza na sprzedaż uszkodzone pojemniki na odpady o niżej wymienionych parametrach.

  1. Pojemnik zielony 1100 l
  2. Pojemnik zielony 240 l
  3. Pojemnik zielony 120 l
  4. Pojemnik zielony 80 l

Szacowana ilość pojemników łącznie około 1000 szt. w tym około 250 szt. pojemników 1100 l.

Producenci pojemników: ESE, SULO, CONTENUR oraz inni producenci.

 

Istnieje możliwość obejrzenia przedmiotowych pojemników w siedzibie spółki ul. 6 Dywizji Piechoty 60 78-100 Kołobrzeg.

 

Sprzedający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne wielkości pojemników.

Oferta powinna zawierać cenę netto za 1 Mg pojemników.

Termin płatność faktury 14 dni od dnia wystawienia.

Termin składania ofert do 05.10.2022 r. do godz. 1000

Odbiór pojemników czyli załadunek możliwy dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu.

Transport pojemników po stronie kupującego.

W celu uszczegółowienia oferty proszę o kontakt pod numerem telefonu 667-814-138 lub 533-874-375.

Spółka, podnosząc i dbając o poziom swoich usług, zakupiła nowy tabor samochodowy, tym samym zastępując stary i już wyeksploatowany.

Nową inwestycją są dwa pojazdy do zbiórki odpadów wielkogabarytowych i transportu pojemników, marki Mitsubishi FUSO CANTER, wyposażone w windę oraz wywrotkę.

MZZDiOŚ sp. z o.o., jako spółka miejska odpowiada za newralgiczny sektor, czyli odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, dlatego musi się nieustannie rozwijać i modernizować, by sprostać wymogom rynku oraz wymaganiom stawianym przez klientów, czyli mieszkańców Kołobrzegu i powiatu kołobrzeskiego.

W tym roku udało się również zrealizować zakup trzech nowych śmieciarek  w tym jedną śmieciarkę dwukomorową z zabudową dostarczoną przez firmę Ekocel oraz dwie śmieciarki jednokomorowe z zabudową dostarczoną przez firmę Therberg Matec Polska. Wszystkie zakupione śmieciarki zostały dostarczone na podwoziu marki Scania.

Kierownik Instalacji Komunalnej MBP w Korzyścienku zawiadamia, iż na terenie Instalacji Komunalnej MBP w Korzyścienku realizowana jest inwestycja budowlana.

W konsekwencji realizowanych obecnie prac budowlanych, silnie ograniczona została przestrzeń Instalacji do tymczasowego gromadzenia i magazynowania odpadów. Stąd zwracamy uwagę klientów Instalacji oraz Punków Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, prowadzonych dla mieszkańców Kołobrzegu i Gminy Kołobrzeg, na konieczność zachowania szczególnej ostrożności oraz unikania brawury podczas pobytu na terenie instalacji. Prosimy, aby w okresie trwającej inwestycji, do Instalacji Komunalnej MBP w Korzyścienku, do zagospodarowania przekazywać jedynie te odpady, których nie można tymczasowo przechować w pomieszczeniach gospodarczych lub korzystać z usług innych podmiotów, prowadzących działalność w zakresie gospodarki odpadami.

Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2021. poz. 1899 t.j. z późn. zm.) i rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2021 r. poz. 2213)

 
ZARZĄD MIEJSKIEGO ZAKŁADU ZIELENI, DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonych w Kołobrzegu

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest w linku: OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Zawiadomienie

Z dniem 1.01.2022 r. zostanie zlikwidowany Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany przy ulicy 6 Dywizji Piechoty 60 w Kołobrzegu na terenie bazy Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska, ul. 6 Dywizji Piechoty 60, 78-100 Kołobrzeg.

W dalszym ciągu do dyspozycji mieszkańców pozostanie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK) w Korzyścienku przy ul. Wpólnej 1, 78-132 Grzybowo.

 

Za utrudnienia przepraszamy

Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.

78- 100 Kołobrzeg, ul. 6 Dywizji Piechoty 60

 

 

W związku z koniecznością podjęcia wzmożonych działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od wtorku 1 lutego 2022 r. do odwołania Miejski Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością będzie działał w ograniczonym zakresie dla interesantów.

Prosimy kontaktować się ze Spółką telefonicznie, drogą elektroniczną (e-mail, elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP) :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 94/35 33 230

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – dla kontrahentów z terenów Gminy Siemyśl i Miasta Kołobrzeg,

tel. 94/35 33 253 i 94/35 33 254

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – dla kontrahentów z terenów gminy Kołobrzeg i gminy Dygowo

tel. 94/35 33 249 i 94/35 33 252

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 94/35 23 586

 

Bezpośrednia obsługa interesantów możliwa jest wyłącznie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zarząd Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości składającej się z działek nr  22/1, 22/2, 22/3 obr. 16 Kołobrzeg, przeznaczonej na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Kołobrzeg, będącej w użytkowaniu wieczystym MZZDiOŚ Sp. z o.o. w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Wykaz do pobrania TUTAJ

loading...